Steam Fiyatı 45 TL Olan 5 Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Koronavirüs salgını nedeniyle evlerinde kalmaya devam eden oyunseverler için Steam, 45 TL değerinde satın alınabilen 5 oyunu ücretsiz olarak sunmaya başladı.

Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu Steam, zaman zaman çeşitli kampanyalarla oyun tutkunlarını etkilemeye çalışıyor. Şimdi özellikle de COVID-19 salgını nedeniyle eve kalan oyun tutkunlarını düşünerek bir kampanya başlatan Steam, bazı oyunları ücretsiz olarak sunuyor.

Steam’in yeni kampanyası, 5 oyunu içeriyor. Bu oyunlar; 6,20 TL karşılığında satın alabileceğiniz Martian Law, 1,50 TL değerindeki The Deed, 2,10 TL değerindeki Barro, 10,50 TL değerindeki UNI ve son olarak da fiyatı 25 TL olan HELLION.

Martian Law nasıl bir oyun?

Oyun türü: Aksiyon, Basit Eğlence, Bağımsız YapımcıOyun boyutu: 50 MBSteam değerlendirmesi: Çoğunlukla OlumluSteam fiyatı: 6,20 TLÜcretsiz olduğu süre: 10.04.2020’ye kadar 

1980’lerin klasik arcade oyunlarından esinlenilerek geliştirilen Martian Law, retro oyunları sevenlerin ilgisini çekebilir. Atacağınız bombalarla mücadelenizi sürdüreceğiniz oyunda amacınız son kısımda hayatta kalmak ve Mars’ı kurtarmak.

Martian Law sistem gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7İşlemci: 2,7 GHzBellek: 8 GB RAMEkran Kartı: GeForce GTX 750 TiDirectX: Sürüm 11Depolama: 50 MB kullanılabilir alanThe Deed nasıl bir oyun?

Oyun türü: Macera, RYOOyun boyutu: 512 MBSteam değerlendirmesi: Çok olumluSteam fiyatı: 1,50 TLÜcretsiz olduğu süre: 30.03.2020’ye kadar

RPG oyunlarını sevenlerdenseniz sizin için iyi bir alternatif olacak olan The Deed’de gizemli bir cinayeti çözmeye çalışacaksınız. Oyunda ne yazık ki Türkçe dil desteği bulunmuyor ancak bu, kendinizi hikâyenin içine kaptırmamanız için bir sebep değil.

The Deed sistem gereksinimleri

Minimum: 

İşletim Sistemi: Windows 98/XP/Vista/7/8/10İşlemci: Intel Pentium III 800 MHzDepolama: 512 MB kullanılabilir alanBarro nasıl bir oyun?

Oyun türü: Basit Eğlence, Bağımsız Yapımcı, YarışOyun boyutu: 2 GBSteam değerlendirmesi: Çoğunlukla olumluSteam fiyatı: 2,10 TLÜcretsiz olduğu süre: 03.04.2020’ye kadar

Birbirinden eğlenceli pistlerde aracınızı uçurarak diğer araçlarla yarışmak isterseniz Barro isimli oyun sizin için iyi bir alternatif olabilir. Yüksek donanım özellikleri gerektirmeyen bu oyunu karantina günlerinde evde vakit geçirmek için oynayabilirsiniz.

Barro sistem gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+İşlemci: SSE2 destekli herhangi bir işlemciBellek: 2 GB RAMEkran Kartı: DX10 destekli herhangi bir modelDepolama: 2 GB kullanılabilir alanUNI nasıl bir oyun?

Oyun türü: Aksiyon, Basit Eğlence, Bağımsız YapımcıOyun boyutu: 200 MBSteam değerlendirmesi: Çoğunlukla OlumluSteam fiyatı: 10,50 TLÜcretsiz olduğu süre: 31.03.2020’a kadar

40 adet mini oyunu bünyesinde barındıran bu oyunda darttan koşuya, araba yarışından basketbola kadar birçok mücadeleye dâhil olabilirsiniz. Arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirmek isteyenlerin tercih edebileceği bir oyun olan UNI’de stratejilerinizi de uygulayabilirsiniz.

UNI sistem gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7İşlemci: 1,2 GHzBellek: 2 GB RAMEkran Kartı: DirectX 9 uyumlu herhangi bir ekran kartıDirectX: Sürüm 9Depolama: 200 MB kullanılabilir alanHELLION nasıl bir oyun?

Oyun türü: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Devasa Çok Oyunculu, SimülasyonOyun boyutu: 8 GBSteam değerlendirmesi: KarışıkSteam fiyatı: 25 TLÜcretsiz olduğu süre: 30.03.2020’a kadar

İlk yıldızlararası insan kolonisinin kalıntıları arasında mahsur kalacağınız bu oyunda adeta sıfırdan bir dünya kurmaya çabalayacaksınız. Koloniden kalan kalıntıları kullanarak çok daha güçlü olmanız da mümkün. HELLION’ın bilim kurgu temalı oyunları sevenler için iyi bir alternatif olabileceğini ekleyelim.

HELLION sistem gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: 64 bit Windows 7 Service Pack 1/Windows 8/Windows 10İşlemci: Intel® Core™ i3 ya da AMD PhenomBellek: 6 GB RAMEkran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 660 ya da AMD Radeon™DirectX: Sürüm 11Depolama: 8 GB kullanılabilir alanOyunlara ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler:Dünyadaki pek çok oyun tutkununun zaten bir Steam hesabı bulunuyor ancak daha önce bir Steam hesabı edinmediyseniz burada bulunan bağlantıyı kullanarak Steam hesabınızı oluşturun ve giriş yapın.Burada bulunan bağlantıyı kullanarak Martian Law’ın, buradaki bağlantı ile The Deed’in, burada bulunan bağlantıyı kullanarak Barro’nun, buradaki bağlantı ile UNI’nin ve son olarak da burada bulunan bağlantıyı kullanarak HELLION’ın mağaza sayfasına ayrı ayrı erişim sağlayın.Yönlendirildiğiniz sayfalarda ‘Hesaba Ekle‘ yazan bir buton göreceksiniz. Bu butona tıklayın.Oyunlar, saniyeler içerisinde Steam kütüphanenize eklenecektir.