Fenerbahçe’den sert açıklama: Utanç verici! « Mersin Dergisi

21 Mayıs 2022 - 02:00

Fenerbahçe’den sert açıklama: Utanç verici!

Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi’nin 17. haftasında oynanan Amed Sportif Faaliyetler-Fenerbahçe maçında gerginlik yaşandı. Konuyla ilgili …

Son Güncelleme :

03 Nisan 2022 - 4:30

40 views

Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi’nin 17. haftasında oynanan Amed Sportif Faaliyetler-Fenerbahçe maçında gerginlik yaşandı.

Konuyla ilgili Fenerbahçe Kulübü’nden sert bir açıklama geldi.

Sarı-lacivertlilerden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi 17. haftasında bugün Amed Sportif Faaliyetler ile oynadığı maçta kullandığımız penaltı atışının ardından, sebepsiz şekilde saldırı ile başlayan olaylar kabul edilemezdir!

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak başta bu saldırıyı başlatan rakip takımdan Sultan Demir isimli spora yakışmayan kişi olmak üzere, bu çirkin saldırıda payı olan her bir ismin gereken cezayı almaları adına Türkiye Futbol Federasyonu’nu göreve davet ediyor, maç esnasında ve maç sonunda yaşanan olayları en ince detayına kadar titizlik ve ciddiyetle incelenmesini, araştırılmasını ve kamuoyuna açıklamasını bekliyoruz.

Armamızı taşıyan sporcularımıza, teknik ve idari ekibimize maç sırasında ve sonrasında yaşatılan bu çirkin saldırının ve utanç verici olayın cezasız kalmaması için tüm yetkilileri göreve davet ediyor, konunun takipçisi olacağımızın tüm kamuoyu tarafından bilinmesini istiyoruz.”