Ünlü isimlerden 23 Nisan mesajları

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış yıl dönümünün anısına Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ünlü isimler sosyal medyadan kutladı. Ünlü isimlerin yapmış olduğu paylaşımlar şöyle:

Cem Yılmaz

Sosyal medya hesabından, “Yarın memleketimiz en güzel günlerinden 23 Nisan. Güzel, akıllı ,pırıl pırıl çocuklar , bu güzel gününüzü kutlar, gözlerinizden öperim. Gelecek sizin ! (Aslında bir ara bizimdi. Gülümseyen gözlerle gülümseyen yüz ) Bütün gelecek güzel günler sizin olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene!” diyerek kutladı.

Işın Karaca

Şarkıcı Karaca , “Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler, hepiniz geleceğin bir gülü ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz. Mustafa Kemal Atatürk”

Cüneyt Arkın

Oyuncu Arkın sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşarak, “Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
(Gazi Mustafa Kemal Atatürk)
Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.”

Acun Ilıcalı

Sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun” dedi.

Nilüfer

Şarkıcı Nilüfer, “Çocuklarımız seni asla unutmayacak. 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramımız kutlu olsun. “

Gül Sunal

Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal andımızı paylaşarak, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Dünyada ilk ve tek Çocuk Bayramı. Atatürk ve silah arkadaşlarına derin saygı ve minnetle. Şartlar ne olursa olsun içimizdeki coşkulu kutlama hiç bitmez..” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir