İkinci “JOIN: Jewellery Online International Network” etkinliğine 100’e yakın ülke katıldı

Mücevher İhracatçıları Birliği, T.C. Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile ikincisini 14 – 16 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirdiği JOIN: Jewellery Online International Network” etkinliğine dünyanın dört bir yanındaki 100’e yakın ülkeden katılım gerçekleşti.

Dünya Mücevher Sektörü JOIN ile Buluştu, JBOX ile Ürünleri İnceledi

JOIN: Jewellery Online International Network etkinliğinin ikincisinde yaklaşık 1250 satınalmacının 52 Türk markası ile bir araya gelmesiyle 120 farklı ikili görüşmeye zemin hazırlandı. Türkiye’nin ilk sanal mücevher etkinliği olan JOIN: Jewellery Online International Network” ikinci kez gerçekleştirilerek üyelere dünyanın her bölgesinden satınalmacılarla buluşma imkânı, J – BOX ile ürünlerini %100 netlikle, yüksek çözünürlük (HD) kalitesinde canlı olarak servis edebilme fırsatı sunuldu.

JOIN ve J – BOX oluşumları, Mücevher İhracatçıları Birliği’nin inovatif ve çözüm odaklı bakış açısının yansıması olarak sektör adına bir mihenk taşını simgeliyor. Mücevher sektöründe bir sonraki adım, 27 – 30 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek olan İstanbul Mücevher Fuarı olacak.

Hibya Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir