En Güzel Göğüslü Kadın Finalistleri « Mersin Dergisi

2 Mart 2021 - 17:19

En Güzel Göğüslü Kadın Finalistleri

İngiltere’de en güzel göğüs yarışmasının 10 finalisti belli oldu.. İngiltere’de düzenlenen bir yarışma ile en güzel göğüslü kadın seçilecek. En …

Son Güncelleme :

14 Şubat 2021 - 8:51

İngiltere’de en güzel göğüs yarışmasının 10 finalisti belli oldu.. İngiltere’de düzenlenen bir yarışma ile en güzel göğüslü kadın seçilecek.

En Güzel Göğüslü Kadın Finalistleri

Aimee Dorrance, 25

Wolverhampton’dan hemşirelik öğrencisi


Monet Rickwood-Daly, 24


Bournemouth’da yaşayan Monet şunları söyledi: Her zaman bir model olmayı çok istedim ve bu kariyerim için harika bir başlangıç olabilir.


Lulu Cole , 22

Brighton’dan resepsiyonist olarak çalışan Lulu, şunları söyledi: Annem meme kanseri hastası ve oldukça hasta olduğu için bu yarışmaya katılmaya karar verdim. Böylece parayı Almanya’da tedavi gören annem için kullanabilirim.


Laura Taylor, 24


Manchester’dan müdür yardımcısı Laura, ‘Zencefilli ve kısa boylu olduğumda hep kabadaydım.’


Sade Amos, 25


Essex’te yaşıyor. Sade, geçen sene yarışmaya girmek istediğini, çok gergin olduğu için vazgeçtiğini itiraf etti.


Demi Rickard, 21


Plymouth’dan siyaset bilimleri okuyan Demi, şunları söyledi: Yaşlandıkça bunu sergilemek istediğimden daha da emin oldum. Bazı güzellik yarışmalarına bile girebilirim.


Susanna Hamlyn, 27


Susanna, aslında bir demiryolu işaretleyicisi. Şunları söyledi: İş yerinde provokatif giyinmiyorum, bu yüzden bunun iyi bir şekilde gösterileceğini düşündüm. Bir meslektaşım gazetede beni gördüğünde kahvesini şokla tükürdü.


Alice Coombe, 24


Nicole Sealey, 24


Kim Browne, 27

reklam
reklam