Merve Boluğur resme merak sardı « Mersin Dergisi

2 Mart 2021 - 16:48

Merve Boluğur resme merak sardı

Son Güncelleme :

10 Şubat 2021 - 6:13

1

Son dönemde açıklamaları ve paylaşımlarıyla sık sık konuşulan oyuncu Merve Boluğur, YouTube kanalı açmasının ardından şarkıcılığa da adım atmıştı.

reklam
2

RESME MERAK SARDI İlk albümünün hazırlıklarına devam eden Boluğur, koronavirüs nedeniyle , vaktinin büyük bir kısmını evde geçiriyor. Güzel oyuncu, bu süreçte resme de merak sardı.

3

Oyuncu, çizim yaparken çekilen karesini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. 3 yaşındaki Merve Boluğur'un bu pozu büyük ilgi gördü.

reklam
4

Geçtiğimiz hafta sosyal medya fenomeni Enes Batur'un YouTube kanalına konuk olan Merve Boluğur, kadın-erkek ilişkileri üzerine yaptığı açıklamalarla gündem olmuştu.

reklam
5

“İLK GÜN EVE GELEN ERKEK FİLM İZLEMEZ” Batur, Boluğur'a ''Herkesten gizlediğin bir fantezin var mı?'' sorusunu da sordu fakat cevap alamadı. Boluğur “İlk gün eve gelen erkek film izlemez, cinsellik ister. Erkek bir aydan önce eve girmemeli” dedi. Boluğur açıklamasında şunları söyledi:

6

"Cinsellik yaşamak isteyebilir bir erkek ama o da bunu isteyen kızla yapsın.. Birinci günden film mi izleyeceğiz. Birinci günden film izleyemeyiz... Kadın ve erkek bir aydan önce aynı eve girmemeli. Ben net bir tavır koyarım” dedi. Bu sözlere Enes Batur'dan itiraz geldi.

7

“ALDATTIM VE PİŞMAN DEĞİLİM” Aldattığını ve pişman olmadığını söyleyen Merve Boluğur, aldatıldığında ise çok üzüldüğünü ifade etti. Enes Batur, Merve Boluğur'a ''Evlenmeyi düşünüyor musun?'' sorusunu sorunca ise oldukça net bir cevap aldı. Boluğur, bu soruya direkt olarak ''Hiç'' cevabını verdi.

reklam
reklam