Hülya Avşar’dan kızı Zehra’ya çocuk mesajı « Mersin Dergisi

8 Mart 2021 - 03:01

Hülya Avşar’dan kızı Zehra’ya çocuk mesajı

Son Güncelleme :

10 Şubat 2021 - 6:13

1

Şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar, yüzü olduğu markanın reklam filmi çekimlerinden sonra Tarabya’da görüntülendi.

reklam
2

BEBEK SEVDİ Yoldan geçen bir çift, karşısında oyuncuyu görünce ortaya renkli görüntüler çıktı. İkilinin, çocuğunu kucağına alan Avşar, “Bunu yiyeceğim” diyerek, bebeği sevdi.

3

Çocuğun annesi, “Allah size torun göstermeyi nasip etsin” sözlerine Avşar, “Amin” diyerek, kızı Zehra Çilingiroğlu’na mesaj gönderdi.

reklam
4

"BEN BAYAĞI BİR TUR ATIYORUM" Hülya Avşar, yıllardır magazin gündeminde konuşulan "Şampiyon belli, ikinci kim?" sözüne geçtiğimiz haftalarda yenisini ekledi.

reklam
5

57 yaşındaki oyuncu, "Vallahi ben bayağı bir tur atıyorum. Ne derler ona jokey mi? Kendini geliştireceksin, geliştirdikçe de bu tur bindirmeye düşüyor. Şimdi kaçıncıyı dönüyorum, bilmiyorum ama açıkçası bu şeyleri de özlemişim" diyerek, göndermede bulundu.

6

ZEHRA 23 YAŞINA BASTI Kızı Zehra Çilingiroğlu'nun 23'üncü yaş gününü ailece kutlayan ünlü oyuncu, "Onlar büyüsün biz de yaşımızı alalım. Kısmetlerinde ne varsa; evlenip, çocuk yapsınlar. Tadını çıkarmak lazım” ifadelerini kullandı.

7

Eski eşler Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu, kızları Zehra’nın 23’üncü yaşını birlikte kutlamıştı. Kutlamaya Çilingiroğlu’nun Feraye Tanyolaç’tan olan oğlu Kaya da katılmıştı.

reklam
reklam